Mapsis Metal olarak tüm projelerde amaca uygun çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Mapsis Metal ve Havacılık Sanayi ve Limited Şirketi 2011 yılında Gebze’de kuruldu. KOSGEB’in kadın girişimcisi olarak Türkiye finalisti ve Kocaeli birisini olarak firmamız devlet destekli olarak kurulmuştur. Alüminyum firmalarına çözüm ortağı olmak amacıyla yola çıkan firmamız geniş vizyon anlayışı ve büyük hedeflerimizle kurumsal bir yapı oluşturmuştur.

Havacılık,  ve savunma sektörleri başta olmak üzere; otomotiv, enerji vb. birçok sektörde müşterilerimize en doğru ve en iyi hizmetle yerel ve küresel taleplere dinamik bir şekilde cevap vermekteyiz

Savunma ve havacılık sektörüne daha çok önem firmamız, bir çok sektöre alüminyum anlamında talaşlı imalat üretimi yapmaktadır. İlerleyen süreçte yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla kendi parçalarımızı tasarlayıp yurtiçi ve yurtdışındaki birçok firmaya satmak için çalışıyoruz.

Uzman, güçlü insan kaynağı ve sürekli kendisini yenileyen teknolojik alt yapısı ile  havacılık, savunma sanayii ve birçok sektöre çözüm ortağı olabilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
  • Savunma Sanayi
  • Talaşlı İmalat
  • Havacılık
  • Diğer Üretim